موبایل : 09339485556
ایمیل : info@edrisco.com
تلفن : 02171057125

خدمات طراحی

چرا فناوری اطلاعات ادریس

مجموعه فناوری اطلاعات ادریس با هدف کمک به ارتقا توانمندی ها و بهره وری سازمان ها و با ارائه خدمات تخصصی مشاوره و اجرایی در حوزه های تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات در سال 1398 شروع به فعالیت کرده است. تا کنون در حوزه فناوری اطلاعات بیش از 100 پروژه موفق در حوزه های طراحی سایت، طراحی نرم افزار اختصاصی، طراحی اپلیکیشن موبایل و سئو با انجام رسانده ایم.

ویژگی های طراحی حرفه ای ما

پشتیبانی یکساله رایگان

تیم پشتیبانی ما از لحظه شروع همکاری تا جلب رضایت کامل شما همواره در کنار شما خواهد بود. پشتیبانی ما بصورت آنلاین، تلفنی، شبکه های اجتماعی، اتصال از راه دور و در صورت نیاز حضوری می باشد.

آموزش کامل

نحوه استفاده از وب سایت، اپلیکیشن یا سامانه ای که به شما تحویل می دهیم را به طور کامل به شما آموزش خواهیم داد، آموزش های ما بصورت ویدئویی و حضوری می باشد.

امنیت بالا

پایین بودن امنیت تهدیدی بر علیه کل تجارت شماست! بررسی مداوم امنیت خدمات مجموعه فناوری اطلاعات ادریس به صورت تخصصی، تضمینی بر امنیت محصولات و خدمات ارئه شده است.

تحویل سریع

زمان عامل تعیین کننده برای تمامی تجارت ها می باشد. ما نیز این نیاز مهم را درک کرده و با تبیین سیاست های خاص و سامانه های نوین مدریت پروژه، بهترین تعادل میان کیفیت و سرعت را برقرار کرده ایم.

خلاق و متفاوت

سعی ما بر این است که با تلفیق علم و هنر محصولی خلق کنیم که در عین کارا بودن، کاربر پسند، جذاب و گیرا باشد. هر چه در ذهن شماست را به واقعیت تبدیل می کنیم. ما همواره در پی خلق یک اثر هنری و یکتا هستیم.

مبتنی بر آخرین تکنولوژی

ما برای پیاده سازی پروژه شما از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده می کنیم

نمونه کارها

با کلیک روی هر موضوع می توانید نمونه کارها را در چند بخش طراحی اپلیکیشن موبایل، طراحی وب سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، سئو و بهینه سازی وب سایت مشاهده نمایید. سپس با کلیک روی هر نمونه کار می توانید اطلاعات تکمیلی آن پروژه را مشاهده نمایید.

  • همه
  • طراحی اپلیکیشن موبایل
  • طراحی وب سایت
  • سئو و بهینه سازی سایت